top of page

Nebaigtos knygos "Kita psichosomatikos pusė. PSY2.O mąstymas" nebaigta recenzija


Kai kurių knygų laukia didelis išbandymas. Pasiimu iš bibliotekos pasiskaityti, tačiau tas mėnuo labai greitai bėga. Ir kai jau biblioteka primena, jog laikas grąžinti, turiu dilemą- ar patraukti į šalį savo dabar skaitomas knygas ir pabaigti skaityti knygą, kurią jau turiu grąžinti? Ar galbūt ji tiek verta, kad verta iš naujo užsisakyti ir nepagailėti laiko pėdinant į biblioteką? Kartais nutinka, kad nusprendžiu įsigyti, nes noriu turėti knygą, kurią galėčiau parodyti klientams ar draugams.


Šį kartą neatsitiko nė vienas iš paminėtų scenarijų. Šiuo metu mano vykdomi darbai ir skaitoma literatūra svarbesnė ir negalima atitraukti. Derėjausi su savimi, kad galbūt vakarais galėčiau pramogos tikslu, kuomet esu visai pavargusi, pabaigti skaityti. Nuoširdžiai norėjau baigti skaityti. Nepavyko. O norėjau su žmonėmis pasidalinti apie kitą psichosomatikos pusę. Ir vis dėl to nusprendžiau pasidalinti savo įspūdžiais.

Pačios mintys apie ligas, skausmus, kurie susiję su gyvenimo įvykiais ir neišsprendžiamais vidiniais konfliktais yra geros. Netgi labai geros. Tik mane erzino žurnalistės paviršutiniškas aprašymas tarsi rašytų savo dienoraštį sau. Pykdė paviršutiniškumas ir greitumas. Mintis- suskaičiuoju vienas, du, trys, keturi, nukeliaujame į praeitį, išgyvename ir skausmas išsisprendė. Kartais tai tikrai būna, tačiau taip retai pasitaiko. Norėjosi aprašymų kuomet ne taip greitai išsisprendžia ir reikia ilgesnio darbo.


Labai trūksta knygų apie psichosomatiką lietuvių kalba, todėl vis tiek rekomenduoju (nors ir pro sukastus dantis) ją pasiskaityti, jeigu domina ligos ir psichologijos sąsajos. Jeigu sugebėsite pasiimti keletą minčių, kurios yra iš esmės teisingos, iš idealiai nupiešto darbo proceso per netobulai parašytą knygą, bus verta. Pasiimkite iš bibliotekos arba paskaitykite knygyne. Laukiame pasirodant išsamesnių ir sklandesnių knygų apie psichosomatiką. O galbūt jums neklius stilius ir pasakiškai greitas išgijimas?

40 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


Tapti savimi logo 2.png
bottom of page